Titles you rated
Before We GoRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0