Titles you rated
- My Love PatzziRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Likeable or NotRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0