Titles you rated
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5- My Fair Princess IIIRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0