Titles you rated
Memories of the SwordRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MAD SAD BADRated ★ 2.5
Charlie CountrymanRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
A Royal AffairRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 3.5