Series
Ratings
14
IljimaeRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0