Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
The CoveRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 4.0
Down with LoveRated ★ 3.5