Series
Ratings
29
JumongRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0