Series
Ratings
72
GourmetRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0