Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Because I Love YouRated ★ 1.5
SingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 0.5