Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Fred ClausRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The IntruderRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JackRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5