Titles you rated
A Love To KillRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0