Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
MulanRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0