Movies
Ratings
15
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5