Titles you rated
Warm and CozyRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0