Movies
Ratings
30
SunnyRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0