Titles you rated
PunchRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0