Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0