Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The I InsideRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0