Series
Ratings
15
Paradise RanchRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5