Series
Ratings
40
Golden TimeRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0