Movies
Ratings
355
The ProtectorRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 1.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0