Movies
Ratings
17
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5