Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0