Titles you rated
- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Everybody Say KimchiRated ★ 1.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5