Series
Ratings
13
The Beauty InsideRated ★ 1.5
IRISRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 2.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0