Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0