Titles you rated
Yong PalRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0