Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5