Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5