Movies
Ratings
22
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0