Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0