Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 1.5
Be With YouRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 0.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.5
FrankenweenieRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 2.0