Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 4.5
Le MansRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0