Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 5.0
WarriorRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
9Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0