Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0