Series
Ratings
10
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5