Movies
Ratings
44
The AvengersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0