Movies
Ratings
16
What Women WantRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 2.5