Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.0