Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Love, SimonRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 3.5
Loving AdultsRated ★ 2.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 4.0
SakuraRated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0