Movies
Ratings
296
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 0.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0