Movies
Ratings
109
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 0.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
For the EmperorRated ★ 1.0
GravityRated ★ 2.0
Baby and MeRated ★ 1.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 1.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.0