Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
BurningRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Blade Runner 2049Rated ★ 0.5
Don JonRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 2.0