Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Cain and AbelRated ★ 4.0