Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0