Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
DevilRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5