Movies
Ratings
228
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
NuggetsRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 3.0
Gone NuttyRated ★ 3.0- The PresentRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0