Titles you rated
Missing NineRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- YellowRated ★ 3.0
SeventeenRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0