Series
Ratings
127
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- Street Man FighterRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5