Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0